REJESTRACJA

Dane kontaktowe

Mają Państwo 3 możliwości rejestracji celem ustalenia terminu wizyty w Poradni Psychiatrii i Psychologii Klinicznej HarmonyMed.

1. Rejestracja telefoniczna 780 143 176 

Rejestracja telefoniczna dostępna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9:00 do 19:00, w piątki od 10:00 do 16:00.

2. Rejestracja sms 780 143 176 

Rejestracja sms dostępna przez cały tydzień. Proszę o przesłanie smsa z prośbą o kontakt w sprawie rejestracji do Poradni. Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w ciągu 48h celem dokonania pełnej rejestracji.  

3. Rejestracja bezpośrednio poprzez stronę internetową: opcja dostępna dla rejestracji na wizyty lekarskie, konsultacyjno-diagnostyczne wizyty psychologiczne (mgr Kamil Kogut) oraz pierwszorazowe wizyty u psychodietetyka / dietetyka klinicznego (mgr Benita Kowalska). Wizyty będą potwierdzane telefonicznie. 

Zarejestruj się sam przez widget do wybranego specjalisty

JAK WYBRAĆ SPECJALISTĘ

  1. Jeśli powodem Pani / Pana zgłoszenia są głównie nasilone skargi emocjonalne (lęk, depresja, zmęczenie, drażliwość, fobie), nie była Pani / Pan wcześniej konsultowany psychiatrycznie, nie ma Pani / Pan zdefiniowanych oczekiwań co do formy leczenia (np. wyboru konkretnej formy psychoterapii) optymalnym rozwiązaniem byłoby zarejestrowanie się do pracujących w Poradni Psychiatrii i Psychologii Klinicznej specjalistów psychiatrów.
    Przeprowadzą oni wnikliwą diagnozę i określą algorytm dalszego postępowania klinicznego, np. potrzebą podjęcia psychoterapii (i pomogą wybrać jej optymalną formułę), konieczność podjęcia terapii skojarzonej realizowanej w ramach całościowych programów leczenia (np. psychoterapia + leczenia psychiatryczne) lub też wskazania co do kontynuacji tylko leczenia psychiatrycznego.
  1. Jeśli chce Pani / Pan kontynuować leczenie psychiatryczne (już wcześniej prowadzone) proszę zrejestrować się bezpośrednio do specjalisty psychiatry w Poradni Psychiatrii i Psychologii Klinicznej.
  1. Jeżeli skarży się Pani / Pan na dolegliwości mogące wskazywać na zaburzenia snu proszę się zgłosić bezpośrednio do specjalisty psychiatry w Poradni Medycyny Snu celem podjęcia diagnozy i dalszego leczenia.
  1. Jeśli Pani / Pan cierpi na zespół bezdech sennego lub istnieje uzasadnione prawdopodobieństwo jego występowania (objawy mogące wskazywać na występowanie zespołu bezdechu sennego patrz tutaj) proszę się zgłosić na konsultację wstępną do lekarza, specjalisty chorób wewnętrznych przyjmującego w Poradni Leczenia Otyłości i Bezdechu Sennego. Ma on wieloletnie doświadczenie kliniczne w diagnozie i terapii tego schorzenia, przeprowadzi wnikliwą diagnozę medyczną i w razie potrzeby zleci też dalsze niezbędne badania i konsultacje specjalistyczne (w tym badania poligraficzne).
    Następnie zaproponuję on dalsze postępowanie medyczne adekwatne do charakteru zdiagnozowanych dolegliwości.
  1. Jeśli powodem Pani / Pana zgłoszenia są głównie trudności funkcjonalne (problemy w relacjach, trudności zawodowe, problemy rodzinne), nie była Pani / Pan wcześniej konsultowany psychiatrycznie ani psychologicznie, nie ma Pani / Pan zdefiniowanych oczekiwań co do formy leczenia (np. wyboru konkretnej formy psychoterapii) optymalnym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie się do pracujących w Poradni Psychiatrii i Psychologii Klinicznej psychologów klinicznych.
    Przeprowadzą oni diagnozę psychologiczną (w tym jeśli to niezbędne również testy psychologiczne) i określą algorytm dalszego postępowania klinicznego np. potrzebą podjęcia psychoterapii (i pomogą wybrać jej optymalną formułę) lub też innych form leczenia psychologicznego.
  1. Jeśli chce Pani / Pan rozpocząć psychoterapię poznawczo-behawioralną proszę zrejestrować się bezpośrednio do któregoś z psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych pracujących w Poradni Psychoterapii Medycznej.

  • Mgr Kamil Kogut, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
  • Mgr Aleksandra Kogut, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
  • Mgr Katarzyna Faryniarz, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
  1. Jeśli chce Pani / Pan rozpocząć psychoterapię psychodynamiczną proszę zrejestrować się bezpośrednio do któregoś z psychoterapeutów psychodynamicznych pracujących w Poradni Psychoterapii Medycznej.
  1. Jeśli chce Pani / Pan rozpocząć psychoterapię w modelu Intensywnej Krótkoterminowej Terapii Dynamicznej (ISTDP) proszę zrejestrować się bezpośrednio do któregoś z psychoterapeutów ISTDP pracujących w Poradni Psychoterapii Medycznej.
  1. Jeśli powodem zgłoszenia są skargi emocjonalne (lęk, depresja, apatia) lub istotne trudności funkcjonalne (problemy w relacjach, trudności szkolne, problemy rodzinne) nastolatka/i (od 15 roku życia) psychoterapeutów psychodynamicznych młodzieży pracujących w Poradni Psychoterapii Medycznej.
  1. Jeśli chcą Państwo rozpocząć psychoterapię par (małżeńską) proszę zrejestrować się bezpośrednio do psychoterapeutów par pracujących w Poradni Psychoterapii Medycznej.
  1. Jeśli powodem Pana / Pani zgłoszenia są głównie trudności funkcjonalne związane z nadużywaniem substancji psychoaktywnych (ocena czy jest to używanie ryzykowne, używanie szkodliwe czy też uzależnienie) a nie był/a Pan / Pani wcześniej konsultowany/a psychiatrycznie ani też przez specjalistę terapii uzależnień optymalnym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie się do pracujących w Poradni Psychiatrii i Psychologii Klinicznej psychologów i psychiatrów mających doświadczenie pracy w ośrodkach leczenia uzależnień celem oceny skali problemu i określenia wskazań co do dalszego postępowania leczniczego.
  1. Jeśli powodem Pana / Pani zgłoszenia są głównie trudności funkcjonalne związane z kompulsywnym, nadmiarowym podejmowaniem dysfunkcjonalnych aktywności behawioralnych (patologiczny hazard, nałogowe korzystanie z pornografii, problemowe korzystanie z gier komputerowych, inne uzależnienia behawioralne ) a nie był/a Pan / Pani wcześniej konsultowany/a psychiatrycznie ani też przez specjalistę terapii uzależnień optymalnym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie się do pracujących w Poradni Psychiatrii i Psychologii Klinicznej psychologów i psychiatrów mających doświadczenie pracy w ośrodkach leczenia uzależnień celem oceny skali problemu i określenia wskazań co do dalszego postępowania leczniczego.
  1. Jeśli Pani / Pan jest zainteresowany podjęciem zintegrowanego, całościowego leczenia choroby otyłościowej proszę się zgłosić na konsultację wstępną do lekarza, specjalisty chorób wewnętrznych, certyfikowanego przez Polskie Towarzystwa Leczenia Otyłości działającego w Poradni Leczenia Otyłości i Bezdechu Sennego.
    Przeprowadzi on wnikliwą diagnozę medyczną i w razie potrzeby zleci niezbędne badania i konsultacje specjalistyczne.
    Następnie określi on model dalszego postępowania klinicznego i wspólnie z pacjentem rozważy opcje kolejnych kroków niezbędnych do wdrożenia w procesie leczenia choroby otyłościowej.
    Zaproponuje też (opcjonalnie) wsparcie zespołu specjalistów medycznych (psychodietetyka, dietetyka klinicznego, fizjoterapeuty – trenera medycznego, psychoterapeuty) działających w ramach Programu Leczenia Choroby Otyłościowej HarmonyDiet.
  1. Jeśli Pani / Pana trudności związane z problemami z nadwagą lub otyłością i jest Pani / Pan zainteresowany podjęciem leczenia psychodietetycznego proszę zgłosić się do psychodietetyka / dietetyka klinicznego w Poradni Leczenia Otyłości i Bezdechu Sennego celem do podjęcia terapii w tym obszarze.